Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

DisciplineKeratine Thermique Creme

Prostowanie włosów
150 ml
158,36 zł
119,96 zł
79,97 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Wysyłka przez
Nr art.842376
Krem pielęgnacyjny Keratine Thermique z kolekcji pielęgnacyjnej Discipline renomowanego francuskiego producenta Kerastase Paris to cenna pielęgnacja włosów suszonych suszarką z ochroną termiczną. Pozwala to na szczególnie niesforną i trudną do opanowania stylizację włosów gładko i delikatnie włókno po włóknie. Ten pielęgnacyjny kosmetyk naprawia zniszczone włosy i jednocześnie chroni je przed nowymi zagrożeniami. Krem przeciwdziała puszeniu się włosów, chroni przed wnikaniem wilgoci z zewnątrz i zapewnia pięknie opadające, elastyczne włosy poruszające się w sposób zdyscyplinowany.

Kerastase Discipline Keratine Thermique - wspierająca pielęgnacja dla włosów suszonych suszarką

Dzięki składnikom termoaktywnym włosy są uszczelnione w sposób ochronny i pielęgnacyjny. Kręcone i zniszczone włosy są naprawiane i zapobiega się dalszym uszkodzeniom. Łamanie włosów zmniejsza się nawet o 87 procent. Włosy stają się przyjemnie miękkie i cudownie gładkie dzięki kremowi Keratine Thermique od Kerastase Paris. Włosy zyskują również atrakcyjny, zdrowy połysk. Składniki kosmetyków to dimetykon, arginina, seryna, białko pszenicy i ksyloza jako ochrona cieplna.

Zastosowanie:

Wmasuj kosmetyk do pielęgnacji włosów Keratine Thermique w ilości orzecha laskowego w wilgotne włosy osuszone ręcznikiem. Zacznij od końcówek włosów i rozprowadź krem na całej ich długości. W związku z tym należy preferować obszary szczególnie narażone. Pielęgnacji włosów Discipline Keratine Thermique Creme nie musisz spłukiwać! Następnie wysusz włosy suszarką i ułóż.
150 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹