Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

PodkładyClick Brush

Podkład
  • 16
  • 15
19.5 ml
219,00 zł
1 123,08 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.890978
Kolor1
stopień kryciaintensywny
Wiekwszystkie grupy wiekowe
Efektudoskonalający
Konsystencjapłynny
Typ skórywszystkie rodzaje skóry
efektmatowe wykończenie
Właściwościretuszujący, nawilżający
Typ produktupędzel
PrzeznaczenieTwarz
To nowatorski niezbędnik urody: jedno połączone narzędzie, które potrafi podkreślać, retuszować, mieszać i rzeźbić, aby uzyskać promienne, gładkie i jednolite wykończenie. Niezastąpiony współpracownik, jego niezrównana wszechstronność spełnia marzenia każdej kobiety o naturalnym blasku. Dzięki zaawansowanej technologii mimetycznej formuły i gotowemu do użycia narzędziu, jest to niezbędny podkład na co dzień.

Wystarczy jedno kliknięcie, aby odkryć idealną dawkę pryzmatów optycznych, pigmentów mikrokamuflujących i pudrów mineralnych. Technologia Backstage I.M.C® - Intensive Mimetic Camouflage Technology przenosi się przez pędzel, a następnie jest uwalniana przez dyfuzor 360°, aby ukryć każdą niedoskonałość, dla wszystkich typów skóry. Optyczne pryzmaty, pozornie wyposażone w mikroczujniki światła, zapoczątkowały zupełnie nową definicję gładkości. Planarne, sferyczne lub wyrzeźbione jak diament, są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, które łączą się w piramidę doskonałego blasku.

Zmikronizowane i zamaskowane mikro-pigmenty kamuflujące tworzą Affinity Glow o czystym blasku. Stapiają się z cerą w akordzie świetlistych tonów, które nigdy nie zbaczają w kierunku odcieni czerwieni, żółci czy szarości. Drobne pudry mineralne są zaskakująco miękkie. Delikatnie rozprowadzają się na skórze i stapiają się z jej powierzchnią, tworząc komfortową i jedwabistą naturalną zasłonę, przy jednoczesnym zachowaniu nawilżonej cery.

Ten lekki jak piórko fluid zapewnia komfortowy i idealny wygląd dzięki zaawansowanej formule, która funkcjonuje w alchemii z teksturą skóry. Dzięki swojej plastyczności podkład można przedłużać, nakładać i formować, uzyskując lekkie wykończenie, kamuflujące pory i zmarszczki.
Świeży, naturalny i niezrównany rezultat.
1
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹