Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Maison LancômeJasmins Marzipane
Woda perfumowana

100 ml
949,00 zł
949,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.941784

Lancôme Jasmin Marzipane – woda perfumowana – 100 ml


Wykwintny bukiet pachnący jaśminem i lekko kremowym drewnem – oto kobieca woda perfumowana Jasmin Marzipane od Lancôme autorstwa Dominique Ropion.

Ten ekskluzywny zapach dla niej jest częścią kolekcji Maison, serii eleganckich zapachów inspirowanych z jednej strony francuską sztuką celebrowania drobnych przyjemności, z drugiej natomiast mistrzostwem i kunsztem sztuki wytwarzania najwyższej jakości perfum.


Woda perfumowana Jasmin Marzipane jest zapachem kwiatowo-drzewnym. Co znajdziesz w środku?

Jaśmin wielkolistny, którego kwiaty zrywane są z pierwszych kwitnących krzewów o świecie, to eksplozja zieleni i lekkości, odpowiedzialna za świeże nuty kompozycji.

Jaśmin wielokwiatowy pozyskiwany jest z krzewów kwitnących pod koniec lata. Nadaje on wodzie perfumowanej akcentów kwiatowych i odrobinę skórzanych.

Drzewo sandałowe i wanilia, czyli baza kompozycji. Po pozyskaniu drewno sandałowca leżakuje przez sześć miesięcy. Dopiero ten odpoczynek wydobywa jego charakterystyczne, kremowe akordy. To właśnie duet kremowego sandałowca i słodkawej wanilii nadaje kompozycji jej migdałowy zapach. Stąd właśnie nazwa – Jasmin Marzipane, marcepanowy jaśmin.


Ten zapach dla kobiet zamknięty został w szklanym flakoniku charakterystycznym dla serii Maison Lancôme. Prosta, stanowcza buteleczka kontrastuje z misternym, kwiatowym zdobieniem znajdującym się na jej przedniej ściance. Całość wieńczy elegancka, złota zakrętka.

100 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹