Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY
Woda perfumowana
50 ml
609,00 zł
1 218,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
100 ml
849,00 zł
849,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.778706
Charakter perfumorientalne, drzewne
Nuta głowyJałowiec
Nuta sercaFiołek, Irys
Nuta bazySkóra, Bursztyn

„1996” zainspirowane było zdjęciem młodej dziewczyny zatytułowanym „Kirsten 1996”, zrobionym w tym roku przez Inez Van Lamsweerde i Vinoodh Matadin. Zapach jest prawdziwą wpółpracą w każdym sensie, jako interpretacja dyrektora kreatywnego Bena Gorhama, nie tylko obrazu siebie ale także wizji i osobowości twórców.

„Powiedziliśmy:„ to wskazówki, które zawsze przyciągają, z różnych krajów, o których mamy wspomnienia, to nasz dom pełny z ciepłego drewna i wysokiej jakości wzornictwa. Ten obraz reprezentuje dualizm, który podkreśla naszą pracę i nasze życie razem, zapach jest doskonałą i wrażliwą interpretacją Bena ” - Inez Van Lamsweerde i Vinoodh Matadin
otwarty z lodowatym, głęboko zielonym pięknem owoców jałowca. „1996” transportuje noszącego do innego samolotu i jak obraz łączy polarne przeciwności, jak północna półkula daje drogę do kremowego orriousu i lekko zalotnego fiołka. Dusza tego zapachu jest ciepłym, prawie widocznym czarnym bursztynem, jest głębokim rapturem koniakowym, który pozwala noszącemu na moment zatrzymać się w czasie aż podróż zakończy się w miękkiej zmysłowej skórze i patchu. Każde pudełko jest dekorowane fotografią „Kirsten 1996”."

50 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹