Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

CorraleDyson Corrale™

Prostownica
1 szt.
2 509,00 zł
2 509,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
+ prezent gratis
Nr art.595772

Jedyna prostownica z elastycznymi płytkami, które dopasowują swój kształt by zebrać włosy.
Przełomowa stylizacja. O połowę mniej uszkodzeń włosów.¹ Używaj w wersji przewodowej lub bezprzewodowej.

Elastyczne płytki redukują uszkodzenia włosów o połowę¹, bez uszczerbku dla trwałości i efektu stylizacji. Inteligentna kontrola temperatury mierzy temperaturę płytek ponad 100x na sekundę. Możliwość ustawienia 3 poziomów temperatury: 165°C, 185°C, 210°C zależnie od rodzaju i długości włosów, oraz pożądanego stylu. Bezprzewodowa wszechstronność użycia i szybkie ładowanie (40 min do 90%, 70 min do 100%). 4-ogniwowa bateria litowo-jonowa zapewnia wydajność termiczną identyczną do prostownic przewodowych.

¹Uszkodzenie termiczne mierzone jest na podstawie wytrzymałości włosów, podczas tworzenia identycznych stylizacji. Przetestowano na elastycznych płytkach w porównaniu do płytek sztywnych.

1 szt.

Prostownica Dyson Corrale™

Technologia stylizacji włosów

Technologia

Elastyczne płytki

 Elastyczne płytki wykonane ze stopu miedzi i manganu zginają się, aby starannie zebrać włosy równomiernie aplikując ciepło i napięcie.

Stylizacja

50% mniej uszkodzeń

Używa mniejszej ilości ciepła tym samym redukując uszkodzenia włosów o połowę*, bez uszczerbku dla trwałości i efektu stylizacji. 3 ustawienia ciepła: 165°C, 185°C, 210°C.

Uniwersalność

Bezprzewodowa praca do 30min**

Zaawansowana bateria litowo-jonowa zapewnia wydajność termiczną identyczną jak w przypadku prostownicy przewodowej. Pozwala stylizować włosy, wszędzie tam, gdzie chcesz.

Nauka o włosach

Laboratoria włosów Dyson

Odkąd zaczęliśmy rozwijać suszarkę do włosów Dyson Supersonic™ kontynuujemy badania nad zdrowiem włosów, starając się zrozumieć co sprawia, że włosy są gładkie, lśniące i błyszczące, a co z kolei, że są matowe, uszkodzone i pozbawione życia. Naszym głównym obszarem zainteresowania są uszkodzenia termiczne włosów. Dyson zatrudnia inżynierów i stylistów na całym świecie, którzy dzięki nieustającym badaniom, eksperymentom i testom, połączonym z dążeniem do ciągłego ulepszania technologii rozwijają niekonwencjonalne urządzenia, szukając coraz doskonalszych rozwiązań by zredukować niekorzystny wpływ temperatury na włosy.

Dyson Corrale™

Włosy są naszą zdrową obsesją

*Uszkodzenie termiczne mierzone jest na podstawie wytrzymałości włosów, podczas tworzenia identycznych stylizacji. Przetestowano na elastycznych płytkach w porównaniu do płytek sztywnych.

**Dokładny czas pracy zależy od rodzaju Twoich włosów i nawyków.

  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹