Dostawa gratis od 149 zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Moonlight in HeavenMoonlight in Heaven Refill
Woda perfumowana

50 ml
1 910,00 zł / 100 ml

zawiera VAT
955,00 zł
Produkt dostępny onlineKoszty dostawy
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.974829
Zapachowocowe
Nuta głowyCytryna
Nuta sercaMango
Nuta bazyBób tonka, Wetiwer
uzupełnienieTak
SeasonZima
prezent naŚwięta
Uzupełniacz do flakonu Moonlight In Heaven 50 ml.

Inspiracja: Olśniewająca wiązka perłowego światła tańczy na powierzchni oceanu oraz para kochanków, którzy obserwują z balkonu spowitego pływającą białą, nieprzezroczystą mgłą, która wydaje się żywa, reagując na ciepły wiatr. Kochankowie dryfują wysoko ponad światem, niemalże sięgając gwiazd, z pełnym sercem i ciałem lekkim jak powietrze.

Moonlight in Heaven - Prawdziwa zapachowa rozkosz, świeży zapach soczystego mango i świeży zapach sproszkowanego jaśminu sambac mieszają się z mlekiem kokosowym i ryżem, o bladej księżycowej barwie, a wszystko to zamknięte nutami fasoli tonka i delikatną wetywerię. Wyjątkowe i znajome, te świeże perfumy o egzotycznym zapachu Moonlight in Heaven skłaniają do otwarcia drzwi raju.

Nuty zapachowe: Grapefruit, Mango, Pieczona fasola tonka
Rodzina olfaktoryczna: Fresh - Nuty cytrusowe, aldehydowe oraz wodne wnoszą do kompozycji Kiliana świeżość, lekkość i pogodne uczucie.
Perfumiarz: Calice Becker

MARKA KILIAN
Kilian Hennessy, urodzony w jednej z najznakomitszych francuskich dynastii zajmujących się produkcją szlachetnych trunków, przenosi wrażliwość i wizję odziedziczoną po przodkach na grunt perfum. Kultura dążenia do najwyższego luksusu i jego śmiałe podejście do łamania zasad definiują markę sygnowaną jego nazwiskiem - KILIAN PARIS.
50 ml
Douglas Polska nie gwarantuje że opinie produktowe publikowane na stronie pochodzą od konsumentów, którzy dokonali zakupu lub użyli konkretny produkt. Żeby zapoznać się z pełną treścią Regulaminu Opinii kliknij TUTAJ
  • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹