Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

Hydratory i olejeHyaluronic Acid 2 % + B5 Hydration Support Formula
Serum z kwasem hialuronowym

30 ml
119,97 zł / 100 ml
zawiera VAT
Produkt dostępny
40,00 zł
35,99 zł
Oszczędzasz 10%
60 ml
98,32 zł / 100 ml
zawiera VAT
Najlepsza oferta
Produkt dostępny
70,00 zł
58,99 zł
Oszczędzasz 15%
Produkt dostępnyDostawa gratis od 149,00 zł
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.015497
Cecha produktuClean Beauty
PrzeznaczenieTwarz
Wielkość molekularna HA determinuje jego głębokość przenikania do skóry. Formuła ta łączy w sobie kwas hialuronowy o niskiej, średniej i dużej masie cząsteczkowej, a także krzyżowy polimer HA nowej generacji w połączonym stężeniu 2% dla wielogłębokiego nawilżenia w formule na bazie wody. System ten jest wspomagany dodatkiem witaminy B5, która dodatkowo poprawia nawilżenie powierzchni.

Uwaga: Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze, ale jego naturalną funkcją w skórze nie jest nawilżanie. Wiele produktów wykorzystywało kwas hialuronowy w celu uzyskania korzyści związanych z nawilżeniem, ale kwas hialuronowy jest zbyt dużą cząsteczką, aby wniknąć w skórę, a zamiast tego osadza się na powierzchni i może wyciągać wilgoć ze skóry, sprawiając, że powierzchnia jest tymczasowo miękka i nawilżona, a jednocześnie sprawia, że czujesz się jak potrzebujesz więcej HA po spłukaniu produktu. Ta formuła wykorzystuje trzy formy kwasu hialuronowego o różnych masach cząsteczkowych, a także krzyżowy polimer kwasu hialuronowego, aby zapewnić wielopoziomowe nawilżenie i widoczne wypełnienie bez wyciągania wody ze skóry, wyłącznie w celu poprawy tymczasowego nawilżenia powierzchni.


Mniej znaczy więcej: ten produkt należy do kategorii Clean Beauty. Oznacza to, że jest wolny od kontrowersyjnych składników, takich jak parabeny, silikony, oleje mineralne.
30 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 149zł
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹