Dostawa gratis od 49.90zł   Bezpłatny zwrot przez 60 dni    Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Hydratory i olejeHyaluronic Acid 2 % + B5 Hydration Support Formula

Serum
30 ml
36,99 zł
123,30 zł / 100 ml
, zawiera VAT
60 ml
65,00 zł
108,33 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
Produkt dostępnyDostawa gratis od 49,00 zł
Nr art.015497
Cecha produktuClean Beauty
PrzeznaczenieTwarz
Konsystencjaserum
Typ skórywszystkie rodzaje skóry
Właściwościnawilżający, wygładzający, pielęgnujący
Wielkość molekularna HA determinuje jego głębokość przenikania do skóry. Formuła ta łączy w sobie kwas hialuronowy o niskiej, średniej i dużej masie cząsteczkowej, a także krzyżowy polimer HA nowej generacji w połączonym stężeniu 2% dla wielogłębokiego nawilżenia w formule na bazie wody. System ten jest wspomagany dodatkiem witaminy B5, która dodatkowo poprawia nawilżenie powierzchni. 

Uwaga: Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze, ale jego naturalną funkcją w skórze nie jest nawilżanie. Wiele produktów wykorzystywało kwas hialuronowy w celu uzyskania korzyści związanych z nawilżeniem, ale kwas hialuronowy jest zbyt dużą cząsteczką, aby wniknąć w skórę, a zamiast tego osadza się na powierzchni i może wyciągać wilgoć ze skóry, sprawiając, że powierzchnia jest tymczasowo miękka i nawilżona, a jednocześnie sprawia, że ​​czujesz się jak potrzebujesz więcej HA po spłukaniu produktu. Ta formuła wykorzystuje trzy formy kwasu hialuronowego o różnych masach cząsteczkowych, a także krzyżowy polimer kwasu hialuronowego, aby zapewnić wielopoziomowe nawilżenie i widoczne wypełnienie bez wyciągania wody ze skóry, wyłącznie w celu poprawy tymczasowego nawilżenia powierzchni.

 

30 ml

ODKRYJ

Hyaluronic Acid 2% + B5 Serum

Serum intensywnie nawilża skórę za pomocą ultra czystego hialuronu o różnych wielkościach cząsteczek. Wraz z witaminą B5 pozostawia skórę świeżą, nawilżoną i elastyczną. Produkt jest wegański, a podczas jego produkcji nie ucierpiały żadne zwierzęta.

  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹