Darmowa dostawa od 149zł lub z Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Hydratory i olejeHyaluronic Acid 2 % + B5 Hydration Support Formula
Serum z kwasem hialuronowym

120 ml
140,00 zł / 100 ml

zawiera VAT
168,00 zł
Produkt dostępny onlineDarmowa dostawa
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.1081300
PrzeznaczenieTwarz
Wielkość molekularna HA determinuje jego głębokość przenikania do skóry. Formuła ta łączy w sobie kwas hialuronowy o niskiej, średniej i dużej masie cząsteczkowej, a także krzyżowy polimer HA nowej generacji w połączonym stężeniu 2% dla wielogłębokiego nawilżenia w formule na bazie wody. System ten jest wspomagany dodatkiem witaminy B5, która dodatkowo poprawia nawilżenie powierzchni.

Uwaga: Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze, ale jego naturalną funkcją w skórze nie jest nawilżanie. Wiele produktów wykorzystywało kwas hialuronowy w celu uzyskania korzyści związanych z nawilżeniem, ale kwas hialuronowy jest zbyt dużą cząsteczką, aby wniknąć w skórę, a zamiast tego osadza się na powierzchni i może wyciągać wilgoć ze skóry, sprawiając, że powierzchnia jest tymczasowo miękka i nawilżona, a jednocześnie sprawia, że czujesz się jak potrzebujesz więcej HA po spłukaniu produktu. Ta formuła wykorzystuje trzy formy kwasu hialuronowego o różnych masach cząsteczkowych, a także krzyżowy polimer kwasu hialuronowego, aby zapewnić wielopoziomowe nawilżenie i widoczne wypełnienie bez wyciągania wody ze skóry, wyłącznie w celu poprawy tymczasowego nawilżenia powierzchni.

120 ml
W naszym serwisie publikujemy:
 • opinie zweryfikowane czyli opinie pozostawione przez naszych zarejestrowanych Klientów, którzy dokonali zakupu opiniowanego produktu na stronie douglas.pl or.az
 • opinie niezweryfikowane, które obejmują wszystkie inne opinie (w tym również opinie testerskie i opinie partnerskie).
 • Publikujemy zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Więcej szczegółów dotyczących zamieszczania opinii w naszym serwisie, w tym w szczególności weryfikacji tych opinii, znajdziesz w Regulaminie Opinii dostępnym tutaj.
  • Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa wszystkich zamówień¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹