Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Oriental collectionOud vibration
Woda perfumowana

100 ml
969,00 zł
969,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Dostawa gratis
Produkt chwilowo niedostępny
Nr art.980547

OUD VIBRATION

Bogate, zmysłowe perfumy, rozpoczynające się aksamitną nutą maliny z dodatkiem kardamonu. Gorące i pikantne kwiatowe serce, dzięki bułgarskiej róży i geranium, zapowiada fascynujące bogactwo akordu oud oraz wysoce pożądane, intensywne nuty drzewa cedrowego i sandałowego.

Owocowy, kwiatowy, drzewny 

INSPIRACJA: Chantal wraca wspomnieniem do pierwszego mainstreamowego sukcesu oud'u: M7 Yves Saint Laurent. To także oda do utworu Beach Boys "Good Vibrations".

Tajemniczy, zmysłowy, bogaty

Główne nuty:
Maliny, kardamon
Absolut róży bułgarskiej,  geranium, goździki
Oud, paczuli,  drzewo sandałowe, drzewo cedrowe

Za Roos & Roos stoi matka i córka: dwa pokolenia połączonych rodzinną więzią kobiet.

Różne, ale bardzo sobie bliskie, czasem pełne sprzeczności, ale zawsze uzupełniające się, Chantal i Alexandrę łączy miłość - szczególnie ich wielka miłość do perfum. Partnerki w biznesie od 2014 r.
Wymyśliły i wprowadziły na rynek kolekcje zapachów osadzonych w połowie drogi między destrukcją a tradycją; wyzwolone kompozycje z wyraźnie paryskim akcentem, wsparte doskonałością 100% francuskiej produkcji.

Jeden cel towarzyszy perfumiarzom Roos & Roos: stworzyć oszałamiające zapachy, bez żadnych ustępstw pod względem doboru składników i olfaktywnych charakterów kompozycji.
Zapachy Roos & Roos to mieszanka paryskiego ducha i doskonałości francuskiego know-how, zapachy Roos & Roos ucieleśniają wizję luksusu i wyjątkowości

 

100 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹