Darmowa dostawa od 49 zł  |  Bezpłatny zwrot przez 30 dni  |  Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹  |  3 próbki gratis¹  |  Ponad 60 000 produktów

SauvageSauvage Eau de Toilette Refill
Woda toaletowa

300 ml
307,23 zł / 100 ml
zawiera VAT
921,69 zł
Produkt dostępnyDostawa gratis
Wysyłka przez
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.893535
Charakter perfumdrzewne, świeże
Nuta głowyBergamotka
Nuta sercaWetiwer, Pieprz, Paczula, Lawenda, Pelargonia, Elemi
Nuta bazyAmbroxan
uzupełnienieTak
prezent naurodziny

Wodę toaletową Sauvage można teraz napełniać ponownie.

Łatwy w użyciu, ekologicznie zaprojektowany wkład umożliwia teraz uzupełnienie 100 ml lub 30 ml flakonu wody toaletowej Sauvage w jednym prostym kroku, bez utraty ani jednej kropli.

Dzięki innowacyjnemu systemowi automatycznego zatrzymywania napełnianie zatrzymuje się automatycznie, gdy butelka jest pełna.

Wkład Sauvage jest zgodny z wizją bardziej odpowiedzialnego luksusu z poszanowaniem zasobów naturalnych. Nadający się do recyklingu, o uproszczonej aluminiowej konstrukcji pozwala na zmniejszenie wpływu na środowisko dzięki oszczędności 60% zużycia energii, 35% wody i 56% produkcji gazów cieplarnianych.*

Nie do samodzielnego użytku. Kompatybilny tylko z butelkami Sauvage Eau de Toilette 30 ml i 100 ml z napisem „REFILLABLE” na odwrocie (30 ml wody toaletowej) lub pod spodem (100 ml wody toaletowej).

* Użycie flakonu Sauvage Eau de Toilette 100ml + 300 ml wkładu uzupełniającego Sauvage, w porównaniu z użyciem czterech 100 ml flakonów Sauvage Eau de Toilette.

„Aby stworzyć Sauvage, punktem wyjścia dla mnie był człowiek. Silna i niepowtarzalna męskość. Jak obraz mężczyzny, który przekracza czas i modę”.

François Demachy, kreator perfum Dior

Składniki pochodzenia naturalnego, wyselekcjonowane z niezwykłą starannością, dostarczone w zdecydowanych dawkach. Promienne nuty głowy wbuchają soczystą świeżością kalabryjskiej bergamotki. Ambroxan uwalnia mocne, leśne akcenty.

W przypadku Sauvage François Demachy zażądał esencji z bergamotki o określonej jakości. Ekskluzywna esencja, którą ukształtował wraz z lokalnymi producentami, aby uzyskać „szyty na miarę” zapach dla Domu Dior. Skąpana w kalabryjskim słońcu jest bardziej owocowa i ma wyjątkowe cechy z posmakiem pieprzu i skórki cytrusowej.

300 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 49zł
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹