Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Obsidian Facial Roller
Akcesoria do masażu

Obsidian Facial Roller
124,99 zł
124,99 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
+ prezent gratis
Nr art.017024
Materialkamień
Typ produktuRoller
PrzeznaczenieTwarz

Obsydianowy masażer do twarzy pobudza zmysły i rewitalizuje skórę, poprawiając jej koloryt, teksturę oraz jędrność. Obsydian to szkło wulkaniczne z szybko stygnącej lawy, od tysięcy lat stosowane w feng shui oraz innych rytuałach leczniczych. Blokuje negatywną energię i rozprasza psychiczną mgłę, która czasem nas spowija. Jego chłodna powierzchnia koi oraz energetyzuje, pomaga przywrócić spokój wewnętrzny, a jednocześnie odzyskać uważność na to, co dzieje się tu i teraz. Każdy masażer został pieczołowicie uformowany z naturalnego obsydianu i jest absolutnie niepowtarzalny. Używaj w połączeniu ze Skin Transformation Cream, aby wykonać głębszy masaż, poprawić wchłanianie kremu oraz uzyskać szybsze efekty.

Obsidian Facial Roller

Obsidian Face Roller

Pobudź swoje zmysły i jednocześnie odżyw skórę twarzy. Popraw jej koloryt, strukturę i elastyczność dzięki obsydianowemu masażerowi do twarzy.

Zalety Obsydianu

Obsydian to wulkaniczne szkło wykute z szybko schłodzonej lawy. Jest ono używane od tysięcy lat do odpędzania negatywnej energii, która może nas otaczać.

1 / 2
Stosuj samodzielnie lub łącz

Wykonane ręcznie masażery z naturalnego kamienia obsydianowego możesz stosować samodzielnie bądź przy połączeniu ze Skin Transformation Cream, aby uzyskać głębsze nawilżenie i przyśpieszone korzyści.

2 / 2

Affirmation

I am strong, capable, & unstoppable.​

Chłodzący dotyk obsydianu energetyzuje i uspokaja skórę twarzy. 

  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹