Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Fresh - Facial Cleansing
Zestaw do oczyszczania twarzy

White
378,00 zł / 1 szt.
zawiera VAT
378,00 zł
Nowość, wkrótce w sprzedażyDostawa gratis
Nr art.022109
Silk'n Fresh

Szczoteczka do oczyszczania twarzy 2 w 1 z wbudowanym dozownikiem płynu do mycia twarzy. Zapewnia doskonałe oczyszczenie skóry.

Dlaczego Silk'n Fresh?

- Szczoteczka do oczyszczania twarzy 2 w 1 z wbudowanym dozownikiem płynu do mycia twarzy

- Dozuje odpowiednią ilość płynu do mycia twarzy do każdego zabiegu

- Może pomieścić wystarczającą ilość płynu do mycia twarzy na 30 zabiegów

- Nowa, opatentowana technologia wibracji 360o zapewnia lepsze i głębsze oczyszczanie skóry

- Usuwa 6x więcej makijażu niż oczyszczanie ręczne

- Zmniejsza rozszerzone pory

- Stymuluje mikrokrążenie w skórze

- Poprawia wchłanianie kremów i balsamów pielęgnacyjnych

- Idealny w podróży; nie ma potrzeby pakowania osobnego płynu do mycia twarzy

- Wodoodporny, do stosowania pod prysznicem i w wannie

- Tryby wibracji i pulsacji z 2 ustawieniami prędkości

- Wyłącza się automatycznie po 1 minucie

- Możliwość ładowania, do 50 zabiegów po pełnym naładowaniu

- W zestawie stojak/ podstawka do ładowania szczoteczki do twarzy i 2 główki szczoteczki (zwykła i miękka)

Co to jest Silk'n Fresh?

Co by było, gdyby Twój ulubiony płyn do mycia twarzy mógł być dozowany ze szczoteczki do oczyszczania twarzy za jednym naciśnięciem przycisku? Tak właśnie jest w przypadku Silk'n Fresh! Dzięki temu genialnemu wynalazkowi nie musisz używać osobnej butelki lub tubki z płynem do mycia twarzy. Wystarczy, że napełnisz specjalny zintegrowany dozownik płynem do mycia twarzy i gotowe. Naciśnij przycisk, a odpowiednia ilość płynu do mycia twarzy automatycznie wypłynie ze szczoteczki. Poznaj zupełnie nowy sposób oczyszczania twarzy!

Opatentowana technologia wibracji 360o

Silk'n Fresh głęboko oczyszcza skórę i usuwa 6x więcej makijażu niż oczyszczanie manualne. W tym celu wykorzystuje opatentowaną Technologię Wibracji 360o. Technologia ta łączy ruchy wibracyjne z mikroobrotami. Podczas gdy włosie szczoteczki wykonuje ruchy pionowe i wibruje, usuwając zanieczyszczenia z porów, wykonuje ono również osobno mikroobroty 360o, aby wymieść zanieczyszczenia. Dodatkowo ruchy te zapewniają pobudzenie mikrokrążenia w skórze. Efektem końcowym jest głęboko oczyszczona, miękka i promienna skóra.

Tryby wibrujący i pulsacyjny z 2 ustawieniami prędkości

Silk'n Fresh posiada tryb wibracyjny i pulsacyjny. Dzięki trybowi ciągłych wibracji skóra jest głęboko oczyszczona. Tryb pulsacyjny umożliwia szczoteczce wykonywanie ruchów oklepujących i masujących, co optymalnie odpręża skórę i mięśnie twarzy. Idealna do porannego przebudzenia, ale także wspaniała po długim, męczącym dniu. Zarówno w trybie wibracyjnym, jak i pulsacyjnym dostępne są ustawienia wysokiej i niskiej prędkości.

W 100% wodoodporna

Większość szczoteczek do oczyszczania twarzy nie jest w 100% wodoodporna. Ale Silk'n Fresh jest! Możesz więc używać urządzenia podczas brania prysznica lub kąpieli. Połącz oba sposoby oczyszczania i zaoszczędź sobie mnóstwo czasu.

1-minutowy timer automatycznego wyłączania

Twarz można podzielić na 6 stref: czoło, nos, podbródek, lewy policzek, prawy policzek i szyja. Silk'n Fresh może głęboko oczyścić każdą strefę w ciągu 10 sekund. Inteligentny timer automatycznie wyłącza urządzenie po upływie 1 minuty, sygnalizując zakończenie zabiegu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie oczyszczasz skóry zbyt długo.

Dla skóry normalnej i wrażliwej

Urządzenie Silk'n Fresh jest dostarczane z 2 główkami szczoteczki. Główka Regular jest odpowiednia dla skóry normalnej. Miękka główka szczoteczki ma dłuższe, bardziej miękkie włoski i jest odpowiednia dla skóry wrażliwej. Gdy szczoteczki wymagają wymiany, możesz zamówić nowe główki na stronie internetowej Silk'n. Ze względów higienicznych radzimy wymieniać główki szczoteczki co 3 miesiące.
White
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹