Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

Gwarantowana dostawa prezentów - zamówienia złożone i opłacone dotrą do Ciebie przed Walentynkami! Nie dotyczy zamówień produktów Partnerów.

Serie Expert Chroma CrèmeSzampon Serie Expert Chroma Crème Ash
Szampon do włosów

300 ml
29,67 zł / 100 ml
zawiera VAT
89,00 zł
Produkt dostępny onlineDostawa gratis od 149,00 zł
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.495510
PrzeznaczenieWłosy

Pielęgnacja i neutralizacja koloru w jednym

Serie Expert Chroma Crème Ash od L'Oréal Professionnel to szampon z niebieskim pigmentem do neutralizacji niechcianych ciepłych, miedzianych tonów na włosach koloryzowanych o kolorze średniego blondu i jasnego brązu.

• Dedykowany średnim blondom, jasnym brązom
• Jednolita neutralizacja ciepłych, miedzianych tonów
• Dogłębna pielęgnacja
•  Kolor jest odświeżony i błyszczący
• Zapach kwiatowych aromatów połączonych z odrobiną przypraw

Więcej o gamie Chroma Crème
Chroma Crème to 3 szampony z pigmentami do neutralizacji żółtych, miedzianych i czerwonych refleksów. Wybierz szampon dopasowany do koloru włosów:
• Chroma Crème Purple - dedykowany bardzo jasnym i platynowym blondom, przeznaczony jest do neutralizacji żółtych tonów.
• Chroma Crème Ash - dedykowany średnim blondom i jasnym brązom, przeznaczony jest do neutralizacji miedzianych refleksów.
•  Chroma Crème Matte - dedykowany ciemnym brązom i czerniom, przeznaczony jest do neutralizacji czerwonych tonów. 

300 ml

Szampon Serie Expert Chroma Crème Ash

Kolor i pielęgnacja włosów w jednym

Odświeżony kolor

KOREKTA KOLORU

Chroma Crème Ash to szampon z niebieskim pigmentem do neutralizacji niechcianych, miedzianych refleksów na włosach koloryzowanych, dedykowany średnim blondom i jasnym brązom.

Odżywione włosy

PIELĘGNACJA

Pielęgnacja nawet na najbardziej zniszczonych i porowatych włosach. Włosy są odżywione, a kolor odświeżony. Korekta koloru jest jednolita, a włosy stają się pełne blasku.

Gama Chroma Crème

KOREKTA KOLORU DLA KAŻDEGO ODCIENIA

Nowa gama Serie Expert Chroma Crème to 3 szampony z pigmentami do neutralizacji żółtych, miedzianych i czerwonych refleksów. Wybierz szampon dopasowany do koloru Twoich włosów.

Nowość

Szampony Chroma Crème

Większość produktów do neutralizacji niechcianych refleksów to szampony z fioletowym pigmentem, dedykowane włosom blond. Gama Chroma Crème oferuje korektę koloru na każdych włosach – od platynowych blondów po czerń.

Szampon Chroma Crème Ash dedykowany średnim blondom i jasnym brązom, przeznaczony jest do neutralizacji miedzianych refleksów.

Douglas Polska nie gwarantuje że opinie produktowe publikowane na stronie pochodzą od konsumentów, którzy dokonali zakupu lub użyli konkretny produkt. Żeby zapoznać się z pełną treścią Regulaminu Opinii kliknij TUTAJ
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 149zł
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹