Świętuj pierwszy dzień lata z Douglas! 🌞 Odbierz rabat 21% na nieprzecenione kosmetyki. Nie potrzebujesz kodu!01d01h01min01sek

Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

ProduktyCreatine+ Creatine+

1 szt.
193,74 zł
82,76 zł
82,76 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Wysyłka przez
Nr art.M1320104
Zestaw Wella Curl do pełnego zastosowania jest dokładnie tym, co nadaje się do trwałej stylizacji. Zestaw jest odpowiedni dla wszystkich, którzy chcą mieć faliste lub kręcone włosy. Możliwe są różne stylizacje. Możesz zdecydować się na duże fale typu beach waves lub małe loczki. Zestaw Wella Curl do pełnego zastosowania zapewnia elastyczne loki z wysoką sprężystością i zapewnia trwałą stylizację, która utrzymuje się przez cały dzień. Jest dostępny w dwóch wariantach. Możesz zdecydować się na zestaw do włosów farbowanych i zniszczonych lub zestaw do loków do włosów normalnych i niesfornych.

Balsam do trwałej ondulacji i utrwalenie w jednym zestawie

Zestaw Curl do pełnej aplikacji zawiera balsam do trwałej ondulacji, który najpierw nakłada się na włosy, a także utrwalenie, które zapewnia, że​ włosy pozostają pięknie kręcone. Zapraszamy do łączenia zestawu z innymi produktami pielęgnacyjnymi od Wella.
(C) Wlosy po koloryzacji i wrazliwe: Plyn do trwalej ondulacji 75 ml + utrwalacz 100 ml + preparat przygotowujacy 30 ml 1 Stk.
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹