Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Suche dłonie zimą

Zimne powietrze i częste mycie rąk - sezon zimowy jest cięzki również dla skóry dłoni. Aby zachować ich miękkość, możesz wypróbować intensywnie nawilżające produkty o odżywczych konsystencjach. Przedstawiamy kosmetyki, które przeciwdziałają suchym, spierzchniętym dłoniom.

Delikatne oczyszczanie

Ręce myjemy częściej, zwłaszcza w zimnych porach roku. Aby zapobiec wysuszeniu delikatnej skóry, najlepiej używać łagodnych produktów o neutralnym pH i składnikach nawilżających. 

Odżywcza pielęgnacja

Niezbędny po każdym myciu rąk i pomiędzy nimi: odżywczy krem do rąk, który intensywnie nawilża skórę. Szybko wchłaniające się konsystencje są idealne na dzień. Wyjątkowo bogate formuły idealnie sprawdzą się na noc. 

Zabieg spa dla dłoni

Co powiesz na dodatkowy zabieg rozpieszczający skórę? Delikatny peeling usuwa martwy naskórek i poprawia strukturę skóry. Bogata maska do rąk dodatkowo odżywia.
Wskazówka: Załóż bawełniane rękawiczki i pozostaw produkt na całą noc!

Co jeszcze chciałbyś wiedzieć?

Pielęgnacja dłoni zimą

Dowiedz się więcej o tym, dlaczego dłonie mogą być tak podrażnione zimą i które składniki są szczególnie odpowiednie dla suchej, spierzchniętej skóry.

Image alt text

Pielęgnacja dłoni

(346)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: