Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Przewodnik po pielęgnacji włosów zimą

Lodowate temperatury, suche powietrze z ogrzewania, dużo tarcia od czapek i szalików: zimna pora roku jest wymagająca dla włosów! Zdradzamy, jakich produktów potrzebujesz teraz, aby Twoje włosy lśniły nawet zimą.

Must-have dla Twoich włosów

Dla gładkich włosów

Nie jest tajemnicą, że zimowa pogoda obciąża zarówno skórę, jak i włosy. Spadek temperatury i suche powietrze w pomieszczeniach sprzyjają utracie wilgoci i łamliwości końcówek. Sprawia to, że włosy stają się wiotkie i pozbawione blasku. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji można zapobiec przesuszaniu się włosów zimą.

Wzmocnienie poprzez nawilżenie

Gdy temperatura spada, zmniejsza się zawartość wilgoci w powietrzu. Suche powietrze z kolei pozbawia włosów nawilżenia. Maska do włosów nawilża, przeciwdziała łamaniu się włosów i pomaga naprawić już powstałe uszkodzenia.

1 / 4
Sucha i swędząca skóra głowy

Podobnie jak skóra na reszcie ciała, skóra głowy jest również podatna na suchość i swędzenie w zimie. Ulgę zapewnia specjalna pielęgnacja skóry głowy, która również wspomaga krążenie krwi. Pozytywny efekt: połysk i naturalna sprężystość.

2 / 4
Idealne przeciw puszeniu

Suche, chłodne powietrze może elektryzować włosy. Dodatkowa dawka nawilżenia jest niezwykle potrzebna. Idealnym rozwiązaniem będzie wprowadzenie do pielęgnacji odżywki bez spłukiwania.

3 / 4
Lśniące i gładkie włosy

Niełatwo jest uchronić włosy przed splątaniem między wszystkimi warstwami szalika, golfu i płaszcza. Olejek do włosów przywraca warstwę ochronną i zapobiega powstawaniu kołtunów na włosach - niezbędny zimą!

4 / 4

Pielęgnacja włosów

(1118)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: