Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Zimowy makijaż

Jak osiągnąć efekt glamour?

Uwielbiasz zimę i tęsknisz za śniegiem i lodem? Zainspiruj się chłodnymi odcieniami tej pory roku i stwórz magiczną stylizację: efektowny zimowy makijaż ze srebrnymi refleksami i białymi akcentami jest bardzo łatwy do odtworzenia - idealny na zimową imprezę!

Niezbędne elementy dla zimowego looku

Krok po kroku

Zimowy makijaż

Połączenie połyskującego srebrnego cienia do powiek i białych akcentów przyciąga wzrok i nadaje spojrzeniu blasku - oto jak to zrobić!

Krok 1: Cień do powiek

Weź płaski pędzelek i nałóż srebrny cień do powiek na całą ruchomą powiekę. Abyzwiększyć trwałość produktu zastosuj bazę pod cienie. 

1 / 4
Krok 2: Biała kredka

Dodaj makijażowi nieco magii za pomocą białego koloru: umieść kredkę na zewnętrznej stronie linii wodnej dolnej powieki i narysuj linię w kierunku brwi. Następnie narysuj drugą linię od środka załamania powieki w kierunku wewnętrznego kącika oka.

2 / 4
Krok 3: Pomadka do ust

Chłodniejsze elementy makijażu oczu skontrastuj szminką w ciepłym brzoskwiniowym odcieniu. To nada świeżości.

3 / 4
Krok 4: Setting spray

Stylizację wykończ sprayem utrwalającym, który zapewni wyjątkowo długą trwałość - Twój efektowny zimowy makijaż jest gotowy!

4 / 4

Zimowy makijaż

(1511)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: