Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

#Douglastalkshaircare

Bad Hair Day S.O.S.

Bad Hair Day może zdarzyć się każdemu! Mamy sposób na to jak w szybki sposób się z nim pożegnać. Używając kilku produktów, możesz w szybki sposób zamienić go w WOW Hair Day. Na koniec spryskaj włosy pachnącą mgiełką - piękny zapach będzie towarzyszył Ci cały dzień.

Good bye, bad hair!

                       

Wygładzenie włosów

Po zastosowaniu kremu wygładzającego, włosy stają się miękkie, łatwiej się rozczesują i lśnią pełnym blaskiem. Pierwszy krok za nami!

1 / 4
Nadaj teksturę

Szybkim sposobem na zapanowanie nad fryzurą rano, jest użycie spray'u z solą morską. Kilkoma prostymi ruchami nadasz swoim włosom kształt. Użyty na suche włosy, wyczaruje efekt kontrolowanego nieładu lub beach waves na głowie.

2 / 4
Nadaj objętość

Szybko przywrócisz objętość włosów, używając Volume Styling Mist od Alterny. Spray do stylizacji z innowacyjną formułą, zapewnia włosom natychmiastową i długotrwałą objętość, wspaniały połysk i elastyczność.

3 / 4
Piękny zapach cały dzień

Na koniec, spryskaj włosy sekretem backstage'u Balmain - jedwabistymi perfumami do włosów Silk Perfume, wzbogaconymi olejkiem arganowym. 

4 / 4

Occasion: Good Hair Day!

(938)
Rodzaj produktu
Właściwości
Typ włosów
Cechy produktu
Dla kogo
Hity
Marka
Cena
Sortuj według: