Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Letnia pielęgnacja włosów

Lato, słońce, plaża i morze - kochamy to! Ale promienie UV, sól i chlor mogą mieć negatywny wpływ na włosy. Dzięki naszym wskazówkom i niezbędnikom do pielęgnacji włosów w gorące letnie dni, Ty i Twoja grzywa pozostaniecie gładcy i lśniący nawet w upalne dni!

Zapobiegaj uszkodzeniom

Jeszcze przed wyjściem na plażę lub basen możesz zrobić coś dobrego dla swoich włosów. Podkłady do włosów z barierą termiczną ochronią włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniami UV i odwodnieniem w słoneczne, gorące dni. Dobrym pomysłem są również regenerujące odżywki na noc, które pomagają wzmocnić strukturę włosa od podstaw.

Ochrona przed słońcem

Nasze włosy chcą być chronione przed słońcem tak samo jak nasza skóra. Spraye do włosów na słońce nawilżają i chronią włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV. Mogą również pomóc zmniejszyć uszkodzenia struktury włosa spowodowane solą lub chlorowaną wodą. Pamiętaj o reaplikacji produktów co kilka godzin.

Pielęgnacja po opalaniu

Zafunduj swoim włosom dodatkową porcję pielęgnacji po długim dniu spędzonym na słońcu! Regenerujące maski i odżywki do włosów zapewniają cenne nawilżenie, wspierają ich strukturę i przywracają elastyczność suchym i zniszczonym włosom.

Pielęgnacja włosów

(500)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: