Darmowa dostawa od 149zł lub z Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Konturowanie może być łatwe

Contouring-Tutorial

STEP-BY-STEP

5 kroków do podkreślonych rysów twarzy

Nałóż i rozetrzyj podkład

Podkład w dopasowanym odcieniu stanowi bazę dla konturowania. Bogaty wybór kolorów oferuje linia podkładów Studio Fix Fluid SPF 15 Foundation od MAC. Nałóż podkład punktowo opuszkami palców i rozetrzyj za pomocą pędzla do makijażu.

1 / 5
Korektor niwelujący niedoskonałości

Za pomocą korektora Illuminating Highlighter Concealer od Douglas Collection błyskawicznie zlikwidujesz cienie pod oczami i drobne zmarszczki. Aby zakryć niedoskonałości nałóż korektor opuszkami palców, a następnie dokładnie rozetrzyj.

2 / 5
Bronzer do konturowania

Rozprowadź bronzer delikatnie wzdłuż zewnętrznej krawędzi czoła, tuż przy linii włosów, pod kośćmi policzkowymi i na linii żuchwy. Aby nos wydawał się mniejszy, możesz także rozprowadzić bronzer na jego bokach.

3 / 5
Akcentowanie rozświetlaczem

Nałóż rozświetlacz za pomocą pędzla #141 Synthetic Face Fan Brush od MAC na kości policzkowe, grzbiet nosa, łuk kupidyna i pod linią brwi, aby uzyskać optymalny efekt promiennej cery.

4 / 5
Fixing Spray

Rozpyl na twarzy z odległości od 15 do 20 centymetrów spray utrwalający makijaż Make-up Fixer od Douglas Collection. Lekka, świeżo pachnąca mgiełka nadaje cerze delikatnie połyskujące wykończenie i utrwala makijaż.

5 / 5

Tutorial: Contouring

(11)
Rodzaj produktu
Właściwości
Wykończenie
Krycie
Efekt
Hity
Marka
Cena
Sortuj według: